Hakkımızda

  • Ana Sayfa
  • /
  • Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye’de sayısız firmaya kurumsal tanıtım çözümleri sunan A4 Grafik Matbaacılık Yayıncılık Reklam ve Bilgisayar Hizmetleri Ltd. Şti., marka ve pazarlama iletişim çalışmaları ile şirketlere farklı bir dünyanın penceresini açıyor.

Gün geçmiyor bir markanın öyküsünü duymayalım. Kimi zaman bir içecek, kimi zaman bir deterjan. Bir anda gündeme girebiliyorlar, pazarın durumuna göre şekil alabiliyorlar, tercihlerimizi yaparken bilinçaltımıza usulca girdiklerini fark etmiyoruz bile. Peki nasıl oluyor tüm bunlar? İşte kurumsal tanıtımın perde arkasındakiler...

Türkiye’de pek çok şirketin başarılı markaları ile dünya pazarlarını zorladığı şu günlerde, kurumsal tanıtım ve marka bilincinin önemi gittikçe artıyor.

Usta-çırak, baba-oğul kavramlarının yerini yeni yönetim anlayışlarına, marka oluşturma takımlarına ve müşteri odaklı çalışmalara bıraktığı görülüyor. Biz A4 Grafik, şirketlerin kurumsal tanıtımlarında bir çözüm ortağı olarak pek çok yeni fikirler sunuyoruz.

Saygılarımızla
A4 Grafik Ailesi


Kalite Politikamız

Nitelikli personel ve modern ekipmanlar kullanarak, müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamak;

Tüm çalışanlarımızın ortak çaba ve gayretleri ile kaliteli ve %100 güvenli ürünler üretmek;

Ürün güvenliğini sağlamak; Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek;

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına ve ilgili mevzuat kurallarına uymak ve sistemi sürekli iyileştirmek

Rekabet şartlarını gözetleyerek, maliyetleri en uygun seviyelerde tutmak; İşimizi büyük özveriyle ve güvenirlilikle yapmak temel ilkemiz olup, ürünlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli bulunması ve tercih edilmesi tüm çalışanlarımızın,
İftihar Sebebi ve Başarımızın anahtarıdır.

Hüseyin Kum
GENEL MÜDÜR

0+

Tamamlanan Proje

0

Ülkeye Hizmet

0M

Etkileşim

0

Mutlu Müşteri

Referanslarımız

Başlıca bize güvenen ve memnun kalan müşterilerimiz

Ve Dahası...